„Trening, zaangażowanie, zespół.
Oto trzy składowe sukcesu”

znajdz-nas

Lokalizacje

Możliwość organizacji letnich obozów sportowych w ośrodkach szkoleniowych w 9 miastach.

mapa1

mechanika

Mechanika

Artur Siódmiak Camp to projekt o charakterze spotkań, integracji, współuczestniczenia dzieci z różnych grup społecznych na bazie nowoczesnej formuły jaką jest CAMP.

Przedział wiekowy dzieci uczestniczących w zajęciach to 5 – 13 lat. Jednak obszar oddziaływania społecznego będzie znacznie szerszy. Aktywne dziecko, które z mistrzem stawia pierwsze kroki w piłce ręcznej, rodzina kibicująca małemu sportowcowi, wyzwala pozytywne emocje, które będą kojarzyć się z Partnerem Projektu.

Nasza idea III panelowego charakteru CAMPu zakłada zaangażowanie społeczności lokalnej w całym spektrum wiekowym. Zarówno w ramach aktywnego uczestnictwa (panel I i II), kibicowania (panel I i III) jak i promocji PGNiG poprzez akcesoria (obrendowany ekologiczny CAMPset, LunchBox, czy drobne gadżety dla rodzin).

Zajęcia będą miały formułę otwartego treningu z wykorzystaniem najnowocześniejszych przyrządów i przyborów, czerpiąc metodyczne wzorce z niemieckich i duńskich systemów szkolenia dzieci. To właśnie formuła treningu poprzez zabawę stanowi klucz do osiągania wyników sportowych w przyszłości. Zdobyte umiejętności posłużą do rozwoju psycho-motorycznego nie tylko na okoliczności piłki ręcznej.

Napoleon Hill powiedział, że wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie aby go osiągnąć. Jestem przekonany, że założony przez Pana cel sportowy został osiągnięty, jednakże największą wartością jest to, że stał się Pan wzorem dla wielu młodych zawodników którzy stoją dziś u progu kariery sportowej.

Andrzej Biernat – Minister Sportu i Turystyki
scenariusz-imprezy

Scenariusz imprezy

I PANEL – MULTISPORTOWY

Aktywności multisportowe ze szczególnym uwzględnieniem piłki ręcznej. Otwarta formuła (bez wcześniejszych zgłoszeń) dla mieszkańców (dzieci i młodzież).

Weryfikacja zgłoszeń (formularz internetowy).
Uruchomienie dodatkowych zapisów (dzieci wcześniej nie zgłoszone przez formularz).

II PANEL – GŁÓWNY

Trening właściwy z Arturem Siódmiakiem (200 dzieci zgłoszonych via formularz www, lub wyłonionych przez sponsora).

Powitanie uczestników oraz trening właściwy z Arturem, rozgrzewka + trening obwodowy.
Zakończenie zajęć praktycznych, konkurs dla rodziców, wspólne zajęcia dzieci i rodziców z Arturem i czas na autografy, rozdanie plakatów i autografów.

III PANEL

Mecz pokazowy z udziałem Artura Siódmiaka / Dziennikarzy / Sportowców / VIPów / lub mecz ligowy kobiet / mężczyzn (transmisja live).

Mecz pokazowy.
Zakończenie imprezy.

imprezy

Nasze imprezy

Dotychczasowo zorganizowane przez nas eventy

Artur Siódmiak Summer Tour

to letnia odmiana halowych „CAMP-ów”. Wydarzenia te przybierają formę otwartych zajęć dla dzieci bez względu na wiek. Aktywności w ramach Artur Siódmiak Summer Tour prowadzone są na świeżym powietrzu na piaszczystych plażach lub na boiskach usypanych w centrum miast.

Artur Siódmiak CAMP

to nie tylko promocja piłki ręcznej, ale ogólnie sportu. Podczas tego wydarzenia edukujemy dzieci pod kątem odżywiania, promujemy zdrowy tryb życia i rozmawiamy o roli autorytetów. Kształtujemy charaktery i wychowujemy poprzez sport.

Aktywuj się z Mistrzem

to połączenie sportowej rywalizacji z prezentacją różnego rodzaju sportowych aktywności. Zajęcia przeznaczone są nie tylko dla dzieci ale także dla całych rodzin, które zachęcamy do wspólnego spróbowania swoich sił w różnego rodzaju aktywnościach i dyscyplinach.

partnerzy

MSiT_LOGO
Client 5
Client 5

Skontaktuj się znami!

Nasze dane kontaktowe, zachęcamy również do wypełnienia formularza.