Lokalizacje Akademii

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 79
ul. Kołobrzeska 49


GODZINY TRENINGÓW:

• Poniedziałek: 14.45 – 15.45
• Czwartek: 15.00 – 16.00

Kiełpino

Zespół Szkół w Kiełpinie
ul. Szkolna 29, 83-307 Kiełpino

GODZINY TRENINGÓW:
• poniedziałek
15.45 – 17.45
• piątek
15.00 – 17.00

Staniszewo

Zespół Szkół w Staniszewie
Staniszewo 2a
83-328 Sianowo

GODZINY TRENINGÓW:
• Wtorek: 14.35 – 15.35
• Czwartek: 14.35 – 15.35

Szczecin

Centrum Kształcenia Sportowego
ul. Rydla 49 70-783 Szczecin

GODZINY TRENINGÓW:
• grupa młodsza (klasy 0-3):
Wtorek 16.00 – 17.00
Czwartek 17.00 – 18.00
• grupa starsza (klasy 4-6):
Wtorek 17.00 – 18.00
Czwartek 18.00 – 19.00

Pabianice

GODZINY I MIEJSCA TRENINGÓW:

• poniedziałek
19.00 – 20.30
Hala Powiatowa
ul. Św. Jana 30/36 Pabianice

• piątek
19.00 – 21.00
Gimnazjum nr 3 w Pabianicach
ul. 20-tego Stycznia 9/13 Pabianice

Siedlce

Hala Sportowa
I LO im. Bolesława Prusa
Ul. Floriańska 10
08 – 110 Siedlce

GODZINY TRENINGÓW:
Środa 17.00 – 18.00
Piątek 16.00 – 17.00

Wrocław

ZSP 16
ul. Wietrzna 50 53-024 Wrocław

GODZINY TRENINGÓW:
Wtorek 15.00 – 17.00,
Czwartek 15.00 – 17.00

Grodków

GODZINY I MIEJSCA TRENINGÓW:
• Grupy 1 i 2
Hala im. Zdzisława Zielonki
ul. Sienkiewicza 29 a, Grodków
poniedziałek i czwartek
16.30 – 17.30

• Grupa 3
PSP 3 Grodków
ul. Morcinka 2, Grodków
wtorek i środa
16.00 – 17.00

Olkusz

GODZINY I MIEJSCA TRENINGÓW:

Grupa starsza (klasa 4)

• poniedziałek
16.30 – 17.30
Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Kosynierów 14, Olkusz

• czwartek
16.30 – 17.30
Szkoła Podstawowa nr 9
ul. Kosynierów 14, Olkusz

Grupa młodsza (klasa 1-3)

• środa
15.15 - 16.15
Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Kochanowskiego 2, Olkusz

• piątek
16.30-17.30
Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Kochanowskiego 2, Olkusz

Kontakt: www.sprolkusz.pl/klub/kontakt

Libusza

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Libuszy
Libusza 679
38-306 Libusza

GODZINY TRENINGÓW:
• Klasy: 3-4
Środa: 12.30 – 13.30
Sobota: 11.00 – 12.00

Kraków

Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 1
ul. Osiedle Handlowe 4
31-935 Kraków

GODZINY TRENINGÓW:
poniedziałek i środa
16.30 – 17.30

Jadowniki

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 7, 32-851 Jadowniki

GODZINY TRENINGÓW:
wtorek i czwartek
15.30 – 16.30, 16.30 – 17.30

Gawłów

Zespół Szkół Gminnych w Gawłowie,
Gawłów 64

GODZINY TRENINGÓW:
poniedziałek i środa:
16.15 – 17.15

Bogucice

GODZINA I MIEJSCE TRENINGÓW:
poniedziałek i środa
15.00 – 16.00
Zespół Szkół Gminnych w Bogucicach,
Bogucice 82

Gdańsk Orunia

Gdańsk - Orunia

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 6
ul. E.Hoene 6

GODZINY TRENINGÓW:
• klasy najmłodsze + Gimnazjum:
poniedziałek 17.00 – 18.30
• AKADEMIA (szkoły podstawowe + Gimnazjum):
wtorek 16.00 – 17.30
• AKADEMIA (klasy najmłodsze 1-3)
środa 16.00 – 17.00
• AKADEMIA (szkoły podstawowe + Gimnazjum):
czwartek 17.00 – 19.00

Brodnica

Zespół Szkół nr 1 w Brodnicy
ul. Matejki 58, 83-300 Brodnica

GODZINY TRENINGÓW:
• wtorek i piątek
16.15 – 17.15

Świebodzin

Hala Sportowa
ul. Świerczewskiego 74 b, Świebodzin

GODZINY TRENINGÓW:
• wtorek: 16.30 – 17.30
• sobota: 11.00 – 12.00