Zapraszam na treningi
Artur Siódmiak

„Trening, zaangażowanie, zespół. Oto trzy składowe sukcesu”
znajdz-nas

Gdzie nas znaleźć?

*Dokładne informacje na temat lokalizacji po kliknięciu na mapę

o-nas

O nas

Fundacja Akademia Sportu przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystki realizuje Projekt Narodowy – Akademia Małych Mistrzów.

Główną ideą projektu jest popularyzacja piłki ręcznej wśród dzieci oraz wzbudzenie w nich zainteresowania i pasji do uprawiania sportu.

Dzięki aktywności fizycznej możemy zahamować proces pogarszania się stanu zdrowia najmłodszego społeczeństwa oraz rozwijać ich potencjał.

Pozytywne emocje jakie towarzyszą dziecku ćwiczącemu z Mistrzem oraz rodzinie, która wspiera i kibicuje małemu sportowcowi są bezsprzecznie jednym z bezcennych składników projektu.
Należy do nich również edukacja przez sport dzięki, której dziecko uczy się pracy w zespole, zasad sportowych, zdrowej rywalizacji oraz integruje się z rówieśnikami.

Najmłodsi będą mieli możliwość spotkań z Arturem Siódmakiem oraz innymi wspaniałymi polskimi sportowcami, którzy podzielą się z nimi się swoim doświadczeniem. Ich zadaniem będzie inspirować i wskazywać najmłodszym drogę do sportowego sukcesu, która prowadzi przez ciężką pracę, wyrzeczenia i regularny trening.

W jednym z wywiadów Artur powiedział „Mam zasadę: Każdy może Wszystko.”

I o to właśnie chodzi, aby ten projekt pokazał dzieciom, że nie ważne skąd pochodzą, czym się zajmują, że jeśli tylko chcą mogą osiągnąć sukces na miarę sukcesów największych polskich sportowców.

Zajęcia w ramach Akademii prowadzą wykwalifikowani trenerzy w ramach innowacyjnego systemu szkolenia.

Treningi prowadzone są w dwóch grupach wiekowych dla klas 0-3 oraz 4-6 , dwa razy w tygodniu.

partnerzy-projektu

Partnerzy Projektu

oplaty

Składka Członkowska